Przychodnia wilanów

img7
Szkoła Rodzenia
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia
Więcej...
img7
Zapraszamy

Więcej...
img1
Opieka dla Całej rodziny
Zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną w ramach NFZ dla dzieci i dla dorosłych.
img2
Szczepienia dzieci
Zapraszamy na szczepienia obowiązkowe zgodne z kalendarzem szczepień oraz dodatkowo zalecane dla dzieci.
img3
Medycyna Sportowa
Zapewniamy opiekę medyczną lekarza medycyny sportowej wszystkim, którzy aktwynie dbają o swoje zdrowie.
img4
Centrum Medycyny Podróży
Przygotuj się już dziś przed wyprawą. Skonsultuj się z lekarzem medycyny podróży. Zadbaj o swoje zdrowie.

Więcej...
img5
Medycyna Pracy
Pełen zakres badań medycyny pracy.

Więcej...

Aktualności

Podstawowa Opieka Zdrowotna w ramach NFZ w Wilanowie
03-06-2011
NZOZ Przychodnia Zdrowia Wilanów od 1 czerwca 2011r świadczy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej wszystkim pacjentom, którzy wypełnią deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej w Naszej przychodni.

Zapewniamy dostęp do 2 lekarzy rodzinnych, których kompleksowa opieka nad całą rodziną świadczona jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00.

W ramach POZ funkcjonuje gabinet lekarza, gdzie świadczone są usługi medyczne osobom dorosłym. W gabinecue dla dzieci zdrowych gdzie sprawowana jest opieka na najmłodszymi członkami rodziny przeprowadzane są badania profilaktyczne, bilanse zdrowia oraz kwalifikacja do szczepień ochronnych, które wykonywane są w gabinecie szczepień. W przychodni funkcjonuje również gabinet dla dzieci chorych, gdzie lekarze diagnozują i leczą dzieci.

Usługi pielęgniarek i pielęgniarek środowiskowych są dostępne dla wszystkich pacjentów zapisanych do naszej placówki. Zabiegi, iniekcje, EKG w gabinecie zabiegowym czy pomoc pielęgniarska dla pacjentów będących w domu to również usługi, które są świadczone w ramach umowy z NFZ.
Dla wszystkich kobiet ciężarnych, planujących ciążę lub bedących po porodzie zapewniamy świadczenia położnej w ramach umowy z NFZ. Oprócz patronaży poporodowych istnieje możliwość tzw. edukacji przedporodowej w ramach umowy z NFZ.

Zapraszamy naszych ale i przyszłych pacjentów do korzystania z naszych usług. Rejestracja i wszelkie informacje pod numerami telefonów (22) 526 13 20 oraz 513 056 996.